Проїзні документи для туристів TEZ TOUR
Електронний квиток (e-ticket) – це електронна версія паперового авіаквитка. Ваше бронювання на рейс здійснюється стандартним чином, проте інформація про подорож, яка відображається на авіаквитку, тепер друкується на звичайному папері, і надійно зберігається в спеціальній базі даних в електронному вигляді. Паперовий квиток, або його електронна версія, є " підтвердженням " для Вас і співробітників аеропорту при реєстрації. Підійшовши до стійки реєстрації, пасажир називає своє ім'я, номер рейсу і пред'являє паспорт, також в деяких випадках можливо буде потрібно пред'явити сам квиток. Після цього він отримує посадковий талон. Вся інформація про пасажира міститься в комп'ютерній базі даних авіакомпанії. Електронний квиток, поряд зі звичайним квитком є документом, що засвідчує договір повітряного перевезення, укладений між пасажиром і авіакомпанією. Для реєстрації в аеропорту в будь-якому випадку необхідний паспорт дорослих і свідоцтво про народження для дітей. Авіаквиток виписується на основі даних в заявці, при отриманні документів в авіаквитку необхідно перевірити: 1. Прізвище та ім'я туриста в закордонному паспорті. Написання в авіаквитку повинно збігатися з написанням у закордонному паспорті туриста; |
|
УВАГА! За правилами авіакомпаній допускається до трьох помилок у написанні прізвища та імені, якщо ці помилки не спотворюють суті прізвища та імені; 2. Статус пасажира написаний після імені, для написання застосовуються такі скорочення: - MR або MRS – дорослий пасажир з оплаченим окремим місцем в літаку, харчуванням та багажем; - CHD – дитина до 12 років з оплаченим окремим місцем в літаку, харчуванням та багажем; - INF – дитина до 2-х років БЕЗ місця в літаку, БЕЗ харчування; 3. Маршрут польоту; 4. Номер рейсу; 5. Клас перельоту. Застосовуються наступні скорочення: - Y або N - економічний клас, - C або B - бізнес-клас 6. Дату вильоту, час вильоту, статус, норму провозу багажу. - Статус повинен бути завжди OK - маршрут підтверджений! - Норма провозу багажу для кожного класу перельоту в авіакомпанії встановлена своя норма провозу багажу, наприклад, при класі перельоту Y (економічний клас) - норма провозу багажу 23 кг. Це означає, що пасажир з таким квитком на руках може безкоштовно провезти на борту літака багаж не більше 23 кг. У разі перевищення зазначеної ваги на реєстрацію рейсу необхідно доплатити за надмірну вагу за тарифами авіакомпанії. |
Ваучер компанії TEZ TOUR виписується на звичайному папері формату А4 з печаткою і є документом, за яким в країні відпочинку туристу будуть надані заброньовані і сплачені послуги. Ваучер виписується на двох мовах. УВАГА! При відсутності ваучера послуги не надаються! Ваучер виписується на заброньований і оплачений номер у готелі, із зазначенням переліку всіх проживаючих в номері. Ваучер складається з трьох однакових купонів, які турист повинен надати в наступних місцях:
УВАГА! Ваучер викидати не можна, інакше турист може залишитися без будь-яких послуг відпочинку! |
|
Ваучер виписується на основі даних в заявці, при отриманні документів в ваучері необхідно перевірити:
|
Комплексний страховий захист подорожуючих компанії TEZ TOUR забезпечують страхова компанія ПАО «Страхова компанія «Універсальна» и ЧАО «Європейське туристичне страхування».
|
|
Поліс страхування громадян на час подорожі ПАО «Страхова компанія «Універсальна» виписується на звичайному папері формату А4 при цьому має електронну печатку і підпис і є "підтвердженням" для Вас і асистуючої компанії страхувальника про підтверджені послуги.
Більш докладно про страхування туристів ПАО «Страхова компанія «Універсальна» Ви можете дізнатись тут >>> |
|
Страховий поліс ЧАО «Європейське туристичне страхування» виписується як на звичайному папері формату А4 (при цьому має електронну печатку і підпис) так і на фірмовому бланку страхової компанії і має печатку і підпис, а також видається разом з книжкою про умови і програму страхування.
Більш докладно про страхування туристів ЧАО «Європейське туристичне страхування» Ви можете дізнатись тут >>> |
|
Поліс страхування громадян на час подорожі виписується на всіх туристів, на основі даних в заявці. При отриманні поліса необхідно перевірити:
У самому центрі поліса (або праворуч, виділені в рамку) вказані телефони, за якими необхідно телефонувати при настанні страхового випадку. До полісу додається виписка з правил страхування з основними положеннями. УВАГА! Поліс необхідно зберігати до кінця поїздки! |
Зразок поліса ПАО «Страхова компанія «Універсальна» | Зразок поліса ЧАО «Європейське туристичне страхування» |
Для туристів, які подорожують в візові країни, в пакеті документів повинні бути закордонні паспорти туристів з візами.
При отриманні документів в паспорті на сторінці, де проставлена віза, треба перевірити:
Рекомендуємо вкладати в пакет документів «Пам'ятку туриста».
Пам'ятки по кожній країні розташовані на сторінці опису країни: на вкладці "Додатково" (після списку регіонів країни) знаходимо посилання "Пам'ятка туриста".