Пам'ятка туриста
Обмежувальні заходи
Пам'ятка туриста по Індонезії
Файли для завантаження:
- Пам'ятка туриста по Індонезії (дата публикації 25.05.2016)
- Зразок митної декларації (дата публикації 28.04.2016)
- Корисні слова і вирази (дата публикації 28.04.2016)
- Правила перетинання державного кордону громадянам України (дата публикації 10.05.2018)
В ДЕНЬ ВИЛЬОТУ В Індонезії:
В аеропорту Вам необхідно бути за 3 години до вильоту.
Пакет документів для поїздки Ви отримуєте в своєму агентстві (електронний квиток, ваучер, страховка)!
Перевірте наявність наступних документів:
- закордонний паспорт (термін дії + 6 місяців з дня передбачуваного повернення з туру);
- авіаквитки;
- ваучер;
- візи (якщо мета вашої поїздки не туристична, або перевищує 30 днів перебування, (див. докладну інформацію на сайті компанії в розділі: Каталог / Індонезія / Додатково (Візи);
- страховий поліс;
- якщо з Вами летить дитина до 16 років - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон від кожного з батьків, що не бере участі в поїздці, і свідоцтво про народження дитини;
- якщо у батьків різні прізвища - свідоцтво про народження дитини;
- при вивезенні валюти 10 000 євро і більше на людину або еквівалента цієї суми в іншій валюті, необхідна письмова декларація у митному органі на повну суму, а також наявність банківського документа на цю суму. Рекомендуємо взяти з собою ксерокопії закордонного й українського паспортів.
ПО ПРИЇЗДУ ДО АЕРОПОРТУ:
- Звірте інформацію по вашому рейсі на інформаційному табло і пройдіть до стійок реєстрації, номера яких вказані на табло. При проходженні реєстрації пред'явіть закордонний паспорт і квиток.
- Здайте багаж на стійці реєстрації.
- Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).
Пасажири міжнародних рейсів проходять митний, паспортний контроль, а також контроль безпеки, після чого очікують посадки на рейс біля зазначеного в посадковому талоні виходу (GATE). При проходженні контролю пред'являються закордонний паспорт і посадочний талон.
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН ПРЕДСТАВНИКА КОМПАНІЇ ТЕЗ ТУР В АЕРОПОРТУ: +38 067 441 64 75
Реєстрація на рейс починається за 3 години і закінчується за 1 годину до вильоту!
ЧАС ПОЛЬОТУ:
Переліт з України в Індонезію займає від 12-ти годин і більше, в залежності від обраного маршруту.
ПО ПРИБУТТІ ДО АЕРОПОРТУ м.Денпасара «Нгура Рай» (о.Балі):
Після прибуття в аеропорт дотримуйтесь покрокової інструкції:
- До того, як пройти паспортний контроль, перевірте, чи заповнили ви митну декларацію (як правило, митну декларацію видають в літаку перед посадкою; якщо в літаку вам не видали митну декларацію, візьміть її в зоні паспортного контролю і заповніть англійською мовою).
- Пройдіть паспортний контроль (пред'являється закордонний паспорт терміном дії не менше 6 місяців з моменту вильоту з Індонезії).
- Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
- Перед проходженням митного контролю пред'явіть заповнену декларацію.
- Пройдіть митний контроль. Прикордонники мають право додивитися будь-який багаж.
- На виході зі скляних дверей аеропорту вас зустрічає представник компанії TEZ TOUR.
- Представник компанії TEZ TOUR проводить вас до транспортного засобу.
- Під час трансферу російськомовний представник компанії запропонує вам інформаційну зустріч, а також повідомить вам про час її проведення. Також під час трансферу ви отримаєте конверт з інформацією про час зворотнього трансферу, контактними даними наших російськомовних представників, інформаційним буклетом і інформацією про екскурсіях.
В ГОТЕЛІ:
-
Підійдіть на рецепцію, де вам дадуть реєстраційну картку.
-
Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.
-
Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер, закордонний паспорт (закордонний паспорт вам повернуть відразу після завершення реєстрації).
-
Чекайте заселення. Заселення в готель відбувається о 14:00 або 15:00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду (наприклад, ви прилітаєте на Балі в 10 ранку 10 вересня, щоб не чекати заселення до 14:00 / 15:00, ви можете забронювати номер не з 10 вересня, а з 9 вересня. у цьому випадку вас заселять в номер відразу ж, як тільки ви приїдете в готель). При заселенні вам видадуть ключі від номера. Практично всі готелі стягують депозит при заселенні, який дозволить вам користуватися послугами готелю, не оплачуючи їх на місці готівкою. Депозит стягується або готівкою (в місцевій валюті - індонезійська рупія), або готель попросить у вас карту, на якій заблокують певну суму (в залежності від готелю) в якості депозиту за додаткові послуги.
-
Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі або тумбочці).
ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКОМ КОМПАНІЇ:
В обумовлений під час трансферу час (зазвичай на наступний після заїзду день) представник компанії TEZ TOUR чекатиме вас лаунж-бар. Ви зможете задати ваші запитання щодо обміну валюти, харчуванню за межами готелю та інше, а також обговорити і забронювати екскурсійну програму.
НАПЕРЕДОДНІ ВИЛЬОТУ ДОДОМУ:
- Підійдіть на рецепцію, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном та інше). При наявності заборгованостей оплатіть їх.
- Перевірте в інформаційному листку, виданому вам на трансфер, час виїзду в аеропорт.
ВИЇЗД З ГОТЕЛЮ:
У день від'їзду необхідно до 12:00 звільнити номер, здати ключі. Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю. Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не спізнюватися і підходити на трансфер в зазначений час.
ПРИЇЗД ДО АЕРОПОРТУ м Денпасар ДЛЯ ЗВОРОТНЬОГО ВИЛЬОТУ:
- Після прибуття в аеропорт відразу біля входу проводиться митний контроль багажу.
- Підійдіть до стійки реєстрації, де вказано номер вашого рейсу (номера стійок вказані на табло всередині аеропорту).
- Пройдіть реєстрацію на рейс (надайте закордонний паспорт, авіаквиток).
- Здайте багаж на стійці реєстрації.
- Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).
- Пройдіть митний контроль (перевіряють ручну поклажу).
- Пройдіть в зал вильоту, де очікуйте оголошення на посадку вашого рейсу.
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:
МОВА
Державною мовою є Бахаса Індонезія (індонезійська мова), мовою спілкування для жителів острова є балійська мова. Англійська мова широко поширений в туристичних районах. Там же іноді можна зустріти місцевих жителів, непогано говорять по-російськи.
КЛІМАТ
Тропічний. Протягом всього року жарко і досить волого, температура повітря вдень коливається в межах 30-35 градусів, ввечері трохи прохолодніше. На Балі два сезони: вологий (з листопада по квітень) і сухий (з травня по жовтень). Вологість на Балі переноситься легко, незважаючи на те, що вона досить висока - 75% - 100%.
РЕЛІГІЯ
Близько 90% жителів острова сповідують балійський індуїзм, решта 10% є прихильниками ісламу, буддизму, християнства та деяких інших релігій.
ВАЛЮТА
Національна валюта країни - Індонезійська Рупія. Найбільш зручно і вигідно виробляти обмін валюти в ліцензованих обмінних пунктах (authorized money changer), наприклад, в обмінниках мережі «Central Kuta», які є практично у всіх туристичних районах острова. У готелях і банках курс обміну набагато нижче. Також нижчий курс обміну існує на купюри номіналом нижче, ніж 4 225 грн. - 2 113 грн.. Більшість обмінних пунктів не приймають долари США, випущені раніше 2006 року. Якщо ви поміняли занадто багато грошей, то обміняти рупії на долари або євро можна в обміннику на території Міжнародного Аеропорту Нгура Рай. Курс по відношенню до долара часто змінюється, уточнюйте в вашому агентстві на момент поїздки.
Більшість кредитних карт приймаються до оплати в готелях і великих торгових центрах. Для оплати покупок, таксі та іншого необхідно мати при собі готівку в рупіях, так як іноземна валюта не приймається до оплати.
ПОКУПКИ
Торгові намети і магазини розташовані повсюдно і користуються великою популярністю у туристів. Стандартний час роботи магазинів і торгових центрів з 10:00 до 22:00 без вихідних і перерв на обід. Є мінімаркети, що працюють цілодобово, наприклад, магазини мережі «M Mart» або «Circle K.» Там можна придбати напої, сигарети та інші дрібні товари. Торг доречний в наметах і невеликих лавочках, але в великих торгових точках ціни фіксовані.
ЗДОРОВ'Я
Для в'їзду в Індонезію щеплення не потрібні.
Якщо ви плануєте тривалу подорож з переїздами і відвідинами зон, де туризм практично нерозвинений, особливо за межами Балі і Яви, ви можете зробити наступні щеплення: від тифу, гепатиту А і B, правця, поліомеліту, сказу, японського енцефаліту, дифтерії та туберкульозу. У Росії деякі з цих щеплень є обов'язковими і прищеплюються з дитинства. Щеплення від малярії будуть необхідні в деяких зонах Індонезії.
Найбільш частим захворюванням при відвідуванні Індонезії є розлад шлунка. Пийте тільки пляшкову воду, утримуючись від вживання незнайомої їжі. Якщо у вас все-таки почалася діарея, утримайтеся від вживання гострої і жирної їжі, алкоголю, кави, молока і фруктів. Пийте молодий кокос, їжте тости, рис, банани і локшину. Уникайте зневоднення організму, пийте якомога більше.
Сонце робить дуже сильний вплив на шкіру, остерігайтеся сонячних опіків, користуйтеся сонцезахисним кремом.
МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ (СТРАХОВИЙ ВИПАДОК)
При наявності страхового поліса обслуговування здійснюється безкоштовно або з наступною компенсацією витрат відповідно до страхового полісу (див. Пам'ятку, прикладену до страхового полісу). При настанні страхового випадку необхідно звернутися в страхову компанію за телефонами, вказаними в страховому полісі. Тільки при безпосередньому інформуванні страхової компанії і координуванні нею ваших дій буде надано безкоштовне (або з наступною компенсацією витрат) обслуговування.
Аптечка
Перед поїздкою сформуйте і захопіть з собою аптечку першої допомоги, яка допоможе вам при легких нездужання, заощадить ваш час на пошуки лікарських засобів і позбавить від проблем спілкування іноземною мовою, крім того безліч ліків можуть у різних країнах носити різні найменування.
Рекомендуємо взяти з собою:
- болезаспокійливі і серцево-судинні засоби;
- засоби від нетравлення шлунка;
- жовчогінні;
- препарати проти нудоти в транспорті;
- засоби від укусів комах;
- перев'язувальний матеріал;
- водонепроникний лейкопластир;
- бар'єрні контрацептиви;
- очні краплі;
- сонцезахисні засоби.
ВІЗА
Громадянам України, які прибувають в Індонезію з метою туризму на термін, що не перевищує 30 днів, оформляти заздалегідь візу не потрібно, за умови, що в'їзд буде здійснюватися через такі аеропорти і порти Індонезії:
- аеропорт «Сукарно-Хатта» (Джакарта)
- аеропорт «Нгура-Рай» (о.Балі)
- аеропорт «Куаланаму» (Медан)
- аеропорт «Джуанда» (Сурабая)
- аеропорт «Нанг-Надім» (о.Батам)
- морський порт Срі-Бінтан (о.Ріау)
- морський порт Батам-Центр (о.Ріау)
- морський порт Танджунг-Убан (о.Ріау)
В паспорт прибуваючих українських громадян проставляється штамп, який дозволяє перебувати в Індонезії протягом зазначеного терміну, без права його продовження і без зміни статусу перебування. При цьому плата не стягується.
На кордоні необхідно пред'явити наступні документи:
- закордонний паспорт, термін дії якого складає не менше 6 місяців на -Момент в'їзду в країну. У паспорті повинна бути як мінімум одна чиста сторінка;
- заповнена митна декларація (роздають на рейсах, що прямують до Індонезії; також їх можна отримати в залі прильоту);
- Зворотні квитки або квитки в третю країну;
- Підтвердження броні готелю;
- доказ наявності достатніх коштів для перебування в країні.
ТРАНСПОРТ
Єдиний зручний вид транспорту для туристів на острові Балі - це таксі. Ми рекомендуємо користуватися таксі «Blue Bird» або будь-яким іншим таксі з лічильником. Стартова ціна на лічильнику - 7000 рупій, вартість проїзду на таксі по південній частині острова Балі (Нуса Дуа, Джимбаран, Кута, Денпасар, Санур) зазвичай не перевищує 100 000 рупій за поїздку. Однак таксі курсують лише в межах південної частини острова, для поїздок в більш віддалені райони рекомендується брати в оренду машину з водієм від готелю або турфірми.
Ми настійно не рекомендуємо вам користуватися послугами приватних водіїв або самостійно орендувати мотоцикл або машину без водія!
НАПРУГУ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ
Напруга в мережі 220 В (на острові Балі - 220 і 110 В.).
МИТНИЦЯ
В Індонезію не можна ввозити:
- Товари, придбані за кордоном на суму понад 10 563 грн. на людину або 42 250 грн. на сім'ю (в разі виявлення оподатковуються).
- Більше 200 сигарет або 50 сигар або 200 г тютюну (в разі виявлення будуть знищені).
- Більше 1 літра спиртних напоїв (у разі виявлення будуть знищені).
- Тварин, риб, рослини або їх продукцію (в разі виявлення будуть піддані карантину).
- Наркотики, психотропні препарати, вогнепальна та інші види зброї, амуніцію, вибухові речовини, порнографічні матеріали (заборонені до ввезення).
- Кінематографічні фільми, записані відеокасети, диски або інші записи (у разі виявлення будуть піддані цензурі).
- Банкноти в рупіях або іншій валюті, що перевищують суму в 100 мільйонів рупій.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
- Зберігайте гроші, документи і цінності в сейфі в номері готелю. Особливо цінні речі рекомендується здавати в осередок на рецепції.
- Завжди користуйтеся сонцезахисним кремом з високим фактором захисту і періодично наносьте крем, якщо купаєтеся в басейні або океані.
- Не використовуйте воду з-під крана для пиття в сирому або кип'яченому вигляді! Для вживання в їжу придатна тільки темно-зелена вода, наприклад, Aqua. Ви можете купити воду в будь-якому найближчому міні-маркеті.
- Ретельно мийте руки, овочі і фрукти.
- При виході за територію готелю використовуйте репелентом.
- Не наступайте на підношення, залишені на підлозі або на дорозі.
- Не плавайте в місцях, не призначених для купання.
- Не носіть короткий і дуже відкритий одяг під час відвідування храмів.
ТЕЛЕФОНИ
Для дзвінків в Україну / СНД і по місцевим номерам ви можете придбати місцеву сім-карту, наприклад, «Simpati» від оператора «Telkomsel». Існує спеціальний код для дзвінків за межі Індонезії 01 01 7 - код країни - код міста - номер телефону або 01 01 7 - код країни - номер телефону
Вартість дзвінка в Україну / СНД з місцевої сім-карти набагато дешевше, ніж дзвінок з номера готелю або вашого роумінгу.
КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ І ІНФОРМАЦІЯ:
Телефони відділу підтримки туристів TEZ TOUR в Індонезії
Телефон офісу (з 09:00 до 18:00, з понеділка по п'ятницю): +62 (361) 8480008
Екстрений зв'язок: + 62-8123641813
Представники приймаючої компанії:
Олена Уоррен +6281338704115
Вікторія Малікова +6281337445300
Посольство України в Республіці Індонезія
Адреса: 12 920, м Джакарта, просп. Генерала Судірман 27, Маяпада Тауер 2, 8-й поверх.
Телефон: (+62) 87884890918
Факс: (+62) 21-250080
E-mail:emb_id@mfa.gov.ua2
http://www.kemlu.go.id/kyiv/lc/default.aspx